ГО “Народний фронт молоді” влаштувала проведення лекцій для молоді

ГО “Народний фронт молоді” влаштувала проведення лекцій для молоді. Серед запрошених спікерів були: Андрій Анатолійович Тетерук, Дмитро Борисович Тимчук та Олена Сергіївна Масоріна.

Перша лекція відбулась на тему: «Роль добровольчих батальйонів у війні з Російською Федерацією». Спікером був перший заступник голови фракції «Народний фронт», командир добровольчого батальйону «Миротворець», Андрій Анатолійович Тетерук. Захід відкрили голова громадської організації «Народний фронт молоді» Олена Масоріна та заступник голови організації Кирило Турчинов.

Протягом лекції молодь дізналась, як саме формувалися батальйони під час початку російської окупації та їх подальшу долю, а також отримали відповіді на свої запитання.

Тема другої лекції: «Важливість подання достовірної інформації в умовах війни». Спікером був народний депутат України, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Борисович Тимчук.

Під час зустрічі молодь дізналась про важливість інформаційної безпеки для країни, як швидко потрібно реагувати та протидіяти інформаційним «фейкам», які спрямовані проти України, а також молодь почула наскільки важливо перевіряти інформацію перед її опублікуванням.  Також молодь змогла почути відповіді на свої запитання.

Третя лекція проведена на тему: «Волонтерський рух та допомога військовим». Спікером була народний депутат України, голова ГО «Народний фронт молоді», засновниця волонтерської організації «Волонтерська сотня-світ», Олена Сергіївна Масоріна. Під час зустрічі голова організації розповіла про роботу, яку проводять волонтери, про їх вклад у становлення боєздатної армії та про те, що необхідно допомагати нашим героям.  

Після лекції відбулась урочиста частина, протягом якої слухачам були видані сертифікати, а також їм було запропоновано приєднуватись до подібних заходів. 

ФОТОГАЛЕРЕЯ