Представники “Народного фронту молоді” вшанували захисників нашої рідної України

Сьогодні, 14 жовтня, коли всі ми святкуємо День захисника України, День Українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці, представники “Народного фронту молоді” вшанували захисників нашої рідної України, поклавши квіти до пам’ятнику захисникам кордонів Вітчизни всіх поколінь, який в народі більш відомий, як козак на коні та до пам’ятника “Козак Переможець”, спорудженого зовсім нещодавно і присвяченого захисникам Незалежності України – учасникам АТО”. Принагідно вітаємо всіх захисників державності і суверенітету України з цими великими святами. Від щирого серця та з великим задоволенням бажаємо кожному українському захиснику, нащадку славних козацьких традицій мирного неба, міцного здоров’я та наснаги. Нехай береже вас, славні воїни, Бог та Пресвята Богородиця!

“Сьогодні ми святкуємо День слави тих, хто, як за сивої давнини, так і сьогодні, готовий зі зброєю в руках боронити нашу державу від загарбників! Мені, як волонтеру, добре відомо, що всі учасники АТО – це справжні герої, які є взірцем мужності та відваги для всіх інших. Надзвичайно приємно констатувати, що в самому серці України – місті Києві, з’явився пам’ятник учасникам АТО! Щиро бажаю всім воїнам України сили духу, незламності й міцного козацького здоров’я!” – привітала наших захисників Голова ГО “Народний фронт молоді”, народний депутат України, Олена Масоріна. “Щиро вітаю всіх представників ЗСУ та інших силових структур України з нагоди Дня захисника України. Саме сьогодні, коли Україна переживає непрості часи у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації, це свято є надзвичайно актуальним і дає змогу кожному українському вояку відчути гордість за себе та своїх побратимів, а також свою необхідність суспільству. Щастя, здоров’я і наснаги всім моїм побратимам.” – наголосив учасник бойових дій, волонтер Максим Лапко.

“Сьогодні визначна дата, вперше в Україні відзначається “День захисника України”. У цей час, як і багато років тому, наші захисники захищають кордони, наші герої не дають потужному, цинічному, ненаситному “двоголовому орлу-дракону” здійснити свої загарбницькі плани. Наша держава може сьогодні святкувати це свято тільки завдяки хоробрості наших героїв, які віддали життя за рідну країну, а також завдяки нашим захисникам, які продовжують боротьбу з агресором. Україна завжди буде пам’ятати героїчні вчинки наших воїнів. Хочу привітати всіх з цим видатним святом!” -зазначив військовослужбовець Кирило Турчинов.

“Нарешті, після багатьох років святкування чужих, нав’язаних свят, українські військові мають змогу святкувати власне свято – День захисника України, яке надзвичайно символічно співпадає з Днем Українського козацтва та Покровою Пресвятої Богородиці. Пишаюся військовою славою України – усіх поколінь моїх співвітчизників, які зі зброєю в руках захищали Неньку Україну. Бажаю всім, особливо воїнам АТО, миру, злагоди, справжнього людського щастя та міцного здоров’я!” – додав волонтер Владислав Боровик.

ФОТОГАЛЕРЕЯ