«Народний Фронт Молоді» привітав колектив Київської обласної бібліотеки юнацтва з професійним святом

В Україні 30 вересня відзначають день бібліотеки. Наша команда подарувала книги українських авторів, серед яких були роботи видатних українських класиків Т.Шевченка, М. Коцюбинського, П. Мирного та сучасних авторів, а також учбову літературу, зокрема словники української мови, історичні книги та декілька примірників науково-популярної літератури.

Голова ГО «Народний фронт молоді», народний депутат України, Олена Масоріна, привітала колектив бібліотеки зі святом, подякувала за їхню працю та побажала і надалі плекати любов до книги. Один з організаторів акції, представник громадської організації Народний фронт молоді, Кирило Турчинов, зазначив, що книги подаровані для того, щоб молодь мала більше можливостей читати саме українських авторів та вивчати українську історію та культуру.

Також наша організація у день бібліотеки вирішила підтримати рух «book crossing». Це – популярний рух в світі, який останнім часом набирає обертів і в Україні. Тому у день бібліотеки представники ГО «Народний фронт молоді» віднесли книги до парку Т. Шевченка, у якому розташовані скриньки саме для буккросінгу. Серед книг були праці українського класика І. Франка, а також сучасних вітчизняних письменників В. Шкляра, О. Вільчинського та ін. Наша ініціатива не залишилася без уваги і відразу декілька перехожих стали власниками нових книжок.

Один з організаторів акції Владислав Боровик додав: «Сподіваємося, що все більше і більше наших співгромадян приєднуватимуться до цього міжнародного руху, і не тільки братимуть книжки, а й залишатимуться свої прочитані для інших, адже принцип буккросінгу – прочитав сам, передай іншому»!

Народний фронт молоді вітає всіх зі святом!