«Народний фронт молоді» провів флеш-моб на перевірку знань киян та гостей столиці історії України

На головній вулиці Києва – Хрещатику – активісти «Народного фронту молоді» провели вікторину, в якій міг взяти участь кожен бажаючий. Перехожі активно відповідали на питання активістів щодо основних історичних подій, літератури та культури нашої держави.

Усі учасники отримували прапори України, а за правильні відповіді активісти «Народного фронту молоді» вручали грамоти.

Як зазначила Голова ГО «Народний фронт молоді» Олена Масоріна, таким чином вона та її соратники хотіли довести відданість та любов до єдиної, незалежної та демократичної України.

«Ми були приємно вражені, що дуже багато людей підходить до нас і активно бере участь у нашій вікторині. Ми опитали уже кілька десятків і мушу сказати, що українці мають добрі знання своєї історії», – сказала Масоріна.

Активісти «молодіжки» розповіли, що власноруч готували білети з питаннями.

«Питання не дуже складні, але доволі інтелектуальні, досить цікаві. Якщо чесно, я сам половини не знав, але тепер уже точно знатиму», – розповів активіст столичної «молодіжки» Максим.

Один з організаторів акції, активіст «Народного фронту молоді» Носенко Ігор додав: «не має сумнівів, що наші громадяни патріоти і це вони продемонстрували своїми знаннями».

Своїми враженнями від акції поділилась активіст Тетяна Лазун: «До нас підійшли двоє переможців, на моє питання на чиє ім’я виписувати грамоту, жінка відверто сказала, що відповідала на питання вона, але дуже б хотіла, щоб грамоту виписали на ім’я її друга, який виявився громадянином США і працює він в ООН. Коли почали вписувати ім’я англійською мовою, чоловік попросив, щоб ми написали його ім’я саме українськими літерами».

У свою чергу один з організаторів заходу, військовослужбовець Кирило Турчинов від імені ГО «Народний фронт молоді» привітав усіх українців з наступаючими святами – Днем Прапора та Днем Незалежності.

«Це видатні дати, оскільки наша держава має завжди бути незалежною і ми маємо надію, що у майбутньому жодна країна і жоден агресор навіть у думках не будуть зазіхати на нашу державу. Зі святом!», – сказав Турчинов Кирило.

Наша організація задоволена, що змогла привітати громадян зі святами, бачити щирі посмішки на обличчях учасників заходів було дуже приємно, особливо здивував іноземець, який відповів на всі запитання які стосувалися нашої держави. Ми з радістю зазначаємо, що історією, культурою, звичаями нашої держави цікавляться не тільки наші громадяни але й громадяни інших країн.

ФОТОГАЛЕРЕЯ