«Народний Фронт Молоді» привітав маленьких українців зі святом Святого Миколая

Громадська організація «Народний Фронт Молоді» разом з представниками політичної партії “Народний Фронт” привітали вихованців загально-освітніх закладів більше ніж в 10 областях України.

Так, голова організації народний депутат України Олена Масоріна разом з колегами-депутатами  Віталієм Корчиком та Павлом Дзюбликом відвідали вихованців Потіївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. З собою гості привезли захоплюючу виставу лялькового театру, солодощі і спортивний інвентар для хокейної команди.

Не обійшлось без подарунків і у дитячому будинку сімейного типу у місті Києві, куди команда Народного фронту молоді разом з привітаннями передала солодощі та речі першої необхідності.

А ось в багатодітній родині у Білій Церкві представників організації не тільки зустріли теплом та гостинністю, а й запросили до родинного столу на знак подяки за увагу та корисні подарунки.

У Дніпропетровській області народні депутати Євген Дейдей, Владислав Данілін разом з Дариною Лєдовських завітали до вихованців дитячого будинку «Барвінок» та до Котовської спеціалізованої школи-інтернат для дітей з порушеннями  розумового та фізичного розвитку, що у Магдалинівському районі.

Малеча щиро раділа гостям та подарункам. Особливо дівчата-підлітки, адже вони, окрім солодощів, отримали такі необхідні у побуті речі-  фени, праски, пилесмок, телевізори та багато іншого.

Разом з подарунками до Котовської спеціалізованої школи-інтернат, в якій виховується більше півтори сотні хлопчиків та дівчаток, гості привезли гарний настрій та казкові розваги.

Ще одним місцем, куди завітали представники громадської організації “Народний Фронт Молоді” разом з представниками політичної партії “Народний Фронт”, стала Костопільська спецшкола-інтернат. У закладі навчаються 127 дітей від 6 до 17 років із синдромом ДЦП та легкою розумовою відсталістю.

Дітлахи радісно зустрічали гостей та дарували свої посмішки та щиру вдячність за подарунки- струйний кольоровий принтер, мольберти, спортивні м’ячі та книги. Голова Рівненського осередку Народний фронт молоді – Юлія Шарова  отримала багато емоцій від спілкування з дітками та зазначила, що вони надзвичайно щирі та світлі.

А ось у Миколаївській області представники ГО Народний Фронт молоді подарували Березківській школі-інтернату кулери, баки з артезіанською водою та фрукти з солодощами.

Не залишились без уваги і вихованці притулку с.м.т. Батєво Закарпатської області. Зараз тут перебуває 52 дитини. Для них команда “Народного фронту молоді” привезла необхідні речі, одяг та солодкі подарунки.

До Михайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату Кам’янського району, що на Черкащині, завітали голова Черкаської обласної громадської організації «Народний фронт молоді» Оксана Фурса разом із начальником управління культури та взаємозв’язків з громадськістю ОДА Олегом Островським та привітали діток зі святом.

Крім того, представники громадської організації завітали  до дитячого  будинку “Сонечко” та міського  центру  опіки у місті Маріуполь, спеціальної школи-інтернат у м.Тлумач, Івано-Франківської області та інших загальноосвітніх закладів у Херсонській, Вінницькій, Запорізькій, Сумській та Кіровоградській областях.

Сподіваємось, що такі візити в подальшому стануть доброю традицією та обернуться щирою дружбою між цими закладами та ГО “Народний фронт молоді”.

ФОТОГАЛЕРЕЯ