ГО «Народний фронт молоді» провела благодійний автоспортивний захід

На початку квітня ГО «Народний фронт молоді» провела благодійний автоспортивний захід. Чернівецький осередок ГО «Народний фронт молоді», провів благодійний автозахід. Організатором якого були ГО «Народний Фронт Молоді», Автоклуб STREETER Chernivtsi та ПАТ «Гравітон». Всі зібрані кошти організатори передали Всеукраїнському благодійному фонду «Серце до серця» на придбання медичного обладнання для лікування дітей з вадами зору. 

Всього взяло участь у змаганні 23 автомобіля. Учасники змагалися у тільки в одній категорії. Після офіційної частини та брифінгу учасники змагання мали змогу здійснити по одному пробному заїзду, щоб ознайомитись із прокладеною трасою. Після заїзду всіх учасників, на трасу виїхала автомобіль Швидкої медичної допомоги, які показали не поганий результат з фігурного водіння. 

За цими гонками спостерігало близько 500 глядачів. На завершення любителі попалити шини провели дріфт-шоу. Всі переможці отримали цікаві призи, а також за допомогою програми random розігрувалися різноманітні подарунки від партнерів.